Ludzie
Zostaw komentarz

Pierwsze urodziny bloga

foto_rok_bloga

Hej wszystkim! Wiecie, że mamy 3 grudnia i właśnie mija rok odkąd założyłam Przetwórnię Pomysłów?! Szaleństwo jakieś! Aż samej trudno mi uwierzyć jak ten czas szybko płynie. Pamiętam, jak rok temu myślałam, że zakładanie bloga to nieszczególnie oryginalny pomysł, ale bardzo się cieszę, że mimo wielu wątpliwości odważyłam się jednak opublikować tych kilka postów.

Cudnie jest mieć własne miejsce w sieci, gdzie można upubliczniać wszystko co ci się żywnie podoba! A jeszcze lepiej, gdy ktoś chce to czytać. Tym bardziej miło mi było patrzeć, jak pozytywny odbiór miały niektóre wpisy. Dziękuję Wam, że zatrzymaliście się i zostawiliście po sobie ślad w postaci komentarza czy fb/instagram lajka. Okazuje się, że tam gdzieś po drugiej stronie ekranu siedzi mnóstwo interesujących ludzi, których nigdy bym nie poznała gdyby nie blog!

Jeśli ktoś z Was waha się nad założeniem swojego miejsca w sieci, to potwierdzam, że niezależnie od tego, ile blogów już istnieje (prawdopodobnie dzisiaj pojawi się ich kolejne mnóstwo), to warto. Z perspektywy tego roku myślę, że świetnie spędzało mi się tu czas. Mimo, że bywałam tu średnio raz na miesiąc, a może nawet rzadziej, to zrealizowałam wszystko, co miałam zaplanowane. Blog okazał się świetnym pretekstem do robienia zdjęć i nauki WordPress’a. Do tego nawet trochę pomalowałam i ćwiczyłam pilnie handlettering.

Jeśli macie ochotę publikować w sieci, to róbcie to! Wychodzą z tego same pożyteczne rzeczy! Ja idę teraz świętować (czyt. pomyśleć życzenie i jeść smakołyki :D). Następny rok na pewno przyniesie duuużo dobrego! I sobie i Wam tego życzę.

P.S. A jak się już odważycie „ujawnić” to wrzućcie link do Waszych blogów. Chętnie zajrzę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.